Norske Turist Service - HOMEHurtigruten Nederland - HOME
Klik voor een grotere foto

Sirdal

De camping is bijzonder mooi gelegen, in de buurt van de kustplaatsen Egersund, Flekkefjord en Stavanger. Een schitterende route brengt u naar de Lysefjord naar het plaatsje Lysebotn, waar een autoferry vertrekt naar Stavanger in het voorseizoen en naar Lauvvik in het hoogseizoen. U maakt dan een prachtige fjordentocht en vaart onder de Preekstoel door. De Suleskarweg (open eind mei) is eveneens een schitterende weg naar het Setesdal.

Wat moet u meenemen?

Uw normale kampeerspullen, slaapzak en eventueel een kussen. Indien u uw eigen maaltijden wilt bereiden, kunt u beter uw eigen kampeerkooktoestel meenemen. De hutten zijn voorzien van 2-4 bedden, tafel, stoelen of bank, een elektrisch kookplaatje en een koelkast. Vrijwel overal zijn er muntmeters voor warm water.

Wij verzorgen ook: REIZEN OP MAAT!

Alle tours kunnen verlengd/verkort worden.

Vul het reserveringsformulier in of bel met 023-5289856 voor de actuele prijs en beschikbaarheid.

 

Klik voor een grotere foto

Klik voor een grotere foto

Kampeerhutten

  • Bøflaten
  • Byglandsfjord
  • Domaas Gård
  • Geiranger Hole
  • Geiranger Dalen
  • Jostedal
  • Jølster
  • Kinsarvik Camping
  • Larkollen
  • Loen
  • Lofthus
  • Sirdal
  • Sjoa
  • Skjolden
  • Tjønnefoss
  • Volg Norske op: Volg Norske Noorwegen Reizen op FaceBookVolg Norske - Noorwegen reizen - op TwitterBekijk de favoriete films van Norske Noorwegen en Hurtigruten reizen op YouTube
    MAIL | NORSKE | VOORWAARDEN | SITEMAP