Dienstregeling Hurtigruten

Op hun route langs de karakteristieke Noorse fjordenkust leggen de Hurtigruten schepen bij de 34 hieronder genoemde havens aan. In grotere plaatsen heeft u de tijd om aan land te gaan of kunt u aan een excursie deelnemen. Een reis per postboot is simpelweg adembenemend. Ga mee op de ‘mooiste zeereis ter wereld’, 2500 zeemijlen van Bergen langs de Noorse fjordenkust via de Noordkaap naar Kirkenes aan de Russische grens v.v.

Dienstregeling Noorse kust 2021

Noordgaande route: Bergen-Kirkenes

Dag
Aanlegplaats
Aankomsttijd
Vertrektijd
1 Bergen 14.45 uur 20.30 uur
2 Florø 02.45 uur 03.00 uur
Måløy 05.15 uur 05.30 uur
Torvik 08.20 uur 08.30 uur
Ålesund (01.11-31.05.2021) 09.45 uur 20.00 uur
Ålesund (01.06-31.10.2021) 09.45 uur 10.00 uur
Geiranger (01.06-31.08.2021) 14.25 uur 14.45 uur
Ålesund (01.06-31.08.2021) 19.00 uur 20.00 uur
Urke (01.09-31.10.2021) 12.15 uur 15.45 uur
Ålesund (01.09-31.10.2021) 18.00 uur 20.00 uur
Molde 22.35 uur 23.05 uur
3 Kristiansund 02.45 uur 03.00 uur
Trondheim 09.45 uur 12.45 uur
Rørvik 21.40 uur 22.00 uur
4 Brønnøysund 01.35 uur 01.45 uur
Sandnessjøen 04.35 uur 04.50 uur
Nesna 06.00 uur 06.10 uur
Ørnes 10.00 uur 10.10 uur
Bodø 13.05 uur 15.20 uur
Stamsund 19.15 uur 19.40 uur
Svolvær 21.20 uur 22.15 uur
5 Stokmarknes 01.30 uur 01.40 uur
Sortland 02.55 uur 03.10 uur
Risøyhamn 04.35 uur 04.50 uur
Harstad 07.10 uur 07.45 uur
Finnsnes 11.00 uur 11.30 uur
Tromsø 14.15 uur 18.15 uur
Skjervøy 22.10 uur 22.25 uur
6 Øksfjord 01.50 uur 02.00 uur
Hammerfest 05.05 uur 05.45 uur
Havøysund 08.30 uur 08.45 uur
Honningsvåg 10.55 uur 14.30 uur
Kjøllefjord 16.40 uur 17.00 uur
Mehamn 18.55 uur 19.15 uur
Berlevåg 22.00 uur 22.10 uur
7 Båtsfjord 00.00 uur 00.30 uur
Vardø 03.30 uur 03.45 uur
Vadsø 06.55 uur 07.10 uur
Kirkenes 09.00 uur 12.30 uur

 

Zuidgaande route: Kirkenes-Bergen

Dag
Aanlegplaats
Aankomsttijd
Vertrektijd
7 Kirkenes 09.00 uur 12.30 uur
Vardø 16.05 uur 17.00 uur
Båtsfjord 20.00 uur 20.30 uur
Berlevåg 22.25 uur 22.35 uur
8 Mehamn 01.20 uur 01.30 uur
Kjøllefjord 03.25 uur 03.35 uur
Honningsvåg 05.45 uur 06.00 uur
Havøysund 08.00 uur 08.15 uur
Hammerfest 11.00 uur 12.45 uur
Øksfjord 15.50 uur 16.05 uur
Skjervøy 19.30 uur 19.45 uur
Tromsø 23.45 uur 01.30 uur
9 Finnsnes 04.20 uur 04.40 uur
Harstad 08.00 uur 08.30 uur
Risøyhamn 10.45 uur 11.00 uur
Sortland 12.30 uur 13.00 uur
Stokmarknes 14.15 uur 15.15 uur
Svolvær 18.30 uur 20.30 uur
Stamsund 22.15 uur 22.30 uur
10 Bodø 02.30 uur 03.30 uur
Ørsnes 06.25 uur 06.35 uur
Nesna 10.25 uur 10.35 uur
Sandnessjøen 11.45 uur 12.15 uur
Brønnøysund 15.00 uur 17.25 uur
Rørvik 21.00 uur 21.30 uur
11 Trondheim 06.30 uur 09.30 uur
Kristiansund 16.30 uur 17.30 uur
Molde 21.15 uur 21.45 uur
12 Ålesund 00.30 uur 01.20 uur
Torvik 02.35 uur 02.45 uur
Måløy 05.45 uur 06.00 uur
Florø 08.15 uur 08.30 uur
Bergen 14.45 uur 20.30 uur

 

Dienstregeling onder voorbehoud van wijzigingen.